Zdrowie

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET umożliwione jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu chwali się sporą renomą, o czym poświadcza chociażby zamieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, udowadniające, że są tutaj wykonywane unowocześnione badania prenatalne.

Centrum specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, także tych z zagrożeniem. Kompleksowa pomoc ginekologiczna jest umożliwiona, bo zatrudnieni są tutaj medycy z wielu specjalizacji, a ginekolodzy systematycznie podnoszą własne umiejętności. Testy genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane bardzo dokładnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają gwarancję, że będą doskonale otoczone troską.

Przeprowadzane są równocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Wśród nich znajduje się nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa wiele wad płodu. Wśród nich wykrywane są: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa a także trisomia chromosomu x. Każda pacjentka może poczuć się tutaj bezpieczniej i komfortowo. Przed przeprowadzeniem testu zebrany jest wnikliwy wywiad medyczny. Na dodatek przyszłe mamy mogą też oczekiwać na poinformowanie w doborze optymalnego testu pod jej określony stan.

Termin badania zawsze jest dopasowany do możliwości pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest dziesięć mililitrów krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od 6 do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY przeprowadzony jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, działającego na terenie Unii Europejskiej. To kolejny raz ukazuje rangę wskazanej placówki. Szczegóły na temat testu a także wszystkie wiadomości organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki. Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest zalecane.