Zdrowie

Profesjonalnie realizowane zamówienia dotyczące zaproszeń ślubnych

Oprawa poligraficzna dla każdego ślubu udostępniona jest w sklepie Margo & Bees. Bogata oferta wedding invites zawiera: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne na jednej kartce, zaproszenia ślubne zrobione na ekologicznym papierze, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne tradycyjne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ekskluzywne, zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, niebanalne zaproszenia ślubne, proste zaproszenia na ślub, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne stylizowane na dawne czasy, zaproszenia ślubne koronkowe, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia ślubne, przezroczyste zaproszenia ślubne a także zaproszenia ślubne wycinane.

Jeśli narzeczeni w tak obszernym katalogu nie znajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą decydować się na złożenie zamówienia indywidualnego. Na życzenie klientów personalizowane zaproszenia mogą być uzupełnione o nazwiska gości, datę i miejsce zaślubin oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees szybko zasugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie utrzymane wesele. Projektanci przy wykonaniu zaproszeń wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie a także sugerują się aktualnymi trendami. Urozmaicona oferta pozwoli realizować zamówienia dla osób o różnym guście. Poza tym, w pracowni projektowane są: save the date, przywieszki do prezentów dla gości oraz księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełniają w dniu ślubu. Można także zamówić winietki, zawieszki na alkohol oraz pudła na koperty.

Zamówienie zaproszeń na witrynie jest proste. Wystarczy przejrzeć wszystkie opcje i dobierać interesujące zaproszenia. Następnie, instrukcja poprowadzi klientów przez dalsze działania. Przed finalizacją zakupów warto sprawdzić, czy wszystko jest dobrze uzupełniane, a zwłaszcza ilość egzemplarzy oraz informacje na zaproszeniach. Można także omówić wszystko z pracownikami Margo & Bees.