Uroda

Usuwanie owłosienia laserem dla pań – idealne rozwiązanie kłopotu włosów

Niemal każda kobieta marzy o tym, żeby skóra jej całego ciała była gładka i odjęta włosów. Wspomóc w tym ma prawo depilacja laserowa. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnych włosów. W najwyższym stopniu legendarne miejsca, jakie poddawane są depilacji, to łydki, uda, pachy, okolice bikini, przedramiona, plecy oraz twarz.

Tutaj Laserowe usuwanie owłosienia może być wykonywana przy pomocy różnorodnego rodzaju laserów, takich jak laser rubinowy, aleksandrytowy, diodowy, Nd-Yag i IPL. Jego typ łączy się w zależności od koloru oraz grubości włosów oraz karnacji oraz stanu skóry. Aby taka depilacja była efektywna, należy zrealizować kilka do kilkunastu zabiegów, jednakże wtenczas jesteśmy w stanie posiadać pewność, że problem nadmiernego owłosienia nas już nie dotyczy.

Depilacja laserowa rozważana jest za przykrą, jednakże są kremy oraz maści znieczulające, jakie łagodzą dyskomfort związany z usuwaniem włosów. Między wykonywaniem serii zabiegów skóra nie powinna być narażona na oddziaływanie światła słonecznego.