Zdrowie

Wyspecjalizowana implantoprotetyka stomatologiczna

Wszechstronna propozycja usług z zakresu chirurgii stomatologicznej realizowana jest w gabinecie Citistom. Zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej wykonują doświadczeni stomatolodzy. Zwykle są to ekstrakcje zębów. W ramach dziedziny jaką jest chirurgia stomatologiczna realizowane jest także podcięcie wędzidełka, u najmłodszych oraz u dorosłych. Wszystkie zabiegi są wykonane w znieczuleniu. To pacjent decyduje, czy ma to być znieczulenie elektroniczne albo zwykłe.

Szczegółowy spis świadczeń stomatologicznych z jakich można korzystać podany jest na witrynie. Pacjenci zawsze doskonale zorientują się w tym, co mają do wybrania. Są przekonani, że w tym gabinecie będą przyjmować eksperci, którzy są w stanie pomagać w ich przypadku. Nawet trudne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej nie wywołują bólu.

Chorzy mają świadomość, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach. W trakcie pierwszej wizyty dentysta ustali indywidualny harmonogram leczenia. Każdy przypadek będzie wyleczony. Dentyści w przypadku potrzeby dokonują konsultacji pomiędzy sobą, w zakresie pozostałych specjalności. Gabinet stomatologiczny w Katowicach, w jakim oferowana jest wszechstronna pomoc z różnych gałęzi stomatologicznych cieszy się renomą.

Stomatolodzy przyjmują chorych w ramach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, profilaktyki, periodontologii oraz implantologii. Już w trakcie pierwszej konsultacji zainteresowani są szczegółowo poinformowani o tym, jak będzie przebiegało leczenie chirurgiczne a także czego mogą oczekiwać. W przypadku pytań mogą oczekiwać na odpowiedzi stomatologów. Można tutaj liczyć na kontynuowanie leczenia po ekstrakcji zębów. Wtedy wszczepiane są implanty. Implantoprotetyka stomatologiczna realizowana w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. umożliwia uzyskanie stałego efektu estetycznego a także znacząco ulepsza zaburzoną przez stratę zęba mechanikę narządu żucia.